Kalendář akcí

Strojírenský veletrh BIEMH (International Machine-Tool Exhibition)

31. ročník strojírenského veletrhu BIEMH (International Machine-Tool Exhibition) je jeden z největších strojírenských veletrhů v Evropě, který se pravidelně koná v Bilbau, ve španělském regionu Baskicko.

Nový termín pro veletrh byl stanoven na 24.26. listopadu 2020.

Nenechte si ujít speciální edici s novými řešeními, ve které bude část programu probíhat online formou. Nový formát bude uzpůsoben obchodním potřebám firem a aktuální situaci na trhu. Jednou z novinek bude hybridní, velmi dynamický model, ve kterém bude prezenční obsah „face to face“ doplněný o digitální formu. Díky této online části, nazvané „eLive format“, bude vše jistější a konference s vysokým zájmem budou dostupnější stejně jako B2B meetingy, které bude možno sjednat online.

Digitální platforma „eLive format“ zahrnuje tři kanály:

  • Market Place, ve kterém naleznete seznam vystavovatelů a videa společností
  • BIEMH TV, obsahový kanál s konferencemi, zprávami, programem rozhovorů a inovativními workshopy
  • B2B, sloužící pro sjednání schůzek s návštěvníky a pozvanými nákupčími

I v tomto ročníku figurují mezi přihlášenými vystavovateli přední firmy ze sektorů: obráběcí stroje, příslušenství, součástky, automatizace výrobních systémů, robotizace, nástroje, měřící systémy, odborné služby a další stroje a zařízení. Doprovodné akce strojírenského veletrhu, BeDIGITAL a ADDIT3D, se odkládají na červen 2021, kdy je pro návštěvníky plánovaná nová edice nazvaná + Industry.

Zároveň je možnost zapojit se do Programu pro mezinárodní kupující, v rámci kterého organizátoři BIEMH nabízejí speciální výhody (např. ubytování na 2 noci zdarma). Program je určen pro odborné návštěvníky s nákupním potenciálem. Do programu je možné se přihlásit nejpozději do 23. října 2020. Žádost o účast musí být schválená organizátory. V případě zájmu kontaktujte organizátory.

Během veletrhu se budou dodržovat přísná hygienická opatření, aby nikdo z účastníků nebyl ohrožen. Pořadatelé budou rádi za Vaši osobní účast na veletrhu, nicméně kvůli aktuální situaci nabízí také řešení online účasti, která by pro Vás mohla být zajímavá.

Více informací najdete zde >>>