Kalendář akcí

Automotive Meetings Madrid 2019

je první mezinárodní událostí, která je zaměřena na síť dodávek zboží ve Španělsku. Událost organizuje ABE, Advanced Business Events (která se specializuje na události světové úrovně v samohybnosti) ve spolupráci s SERNAUTO a hlavními španělskými TIERs.

Nejedná se o veletrh, ale o obchodní setkání B2B mezi různými operátory ze sítě dodávání zboží na mezinárodní úrovni (OEM, Tier 1, Tier 2, Tier3, ….služby spojené s OEMs, nové technologie, logistika…), kde se zároveň dostaví účastnící se firmy s předem určeným programem, zřízeným platformou, která zkontaktuje účastníky, kteří budou jako “Buyers”/ dodavatelé a “exhibitors”/ subdodavatelé. Událost je nepřístupná široké veřejnosti, je pouze pro profesionály z oblasti samohybnosti, kteří se registrují, a to buď v roli dodavatele nebo subdodavatele. Událost se uskuteční na veletrhu IFEMA-Feria de Madrid ve dnech 26. a 27. června 2019.

Tímto způsobem, koncept Automotive Meetings, který se úspěšně koná na jiných trzích jako například v Mexiku, USA nebo v Turecku, uchopí Španělsko jako stanoviště Evropy, nabízející velkou základnu a podporu obchodu pro všechny, kteří tvoří součást sítě v první třídě.”

Kontakt: Jitka Loucká, loucka@cchc.eu

Více informací v přiložené pozvánce nebo na webu. Přihlásit se následně můžete zde.