Kalendář akcí

CEE Automotive Supply Chain 2021

Již čtvrtý ročník CEE Automotive Supply Chain 2021, který se uskuteční od 12. do 13. října v Olomouci, přináší příležitost pro profesionály z automobilového průmyslu hledající partnery v regionu střední a východní Evropy.

Dovolujeme si Vás pozvat na čtvrtý ročník CEE Automotive Supply Chain 2021, které organizuje Sdružení automobilového průmyslu, Zväz automobilového priemyslu Slovenskej republiky a další partneři. Mezinárodní fórum, které tvoří konference, B2B jednání, veletrh a networking, navštívilo v roce 2019 na 450 delegátů z dvanácti zemí. Akce určená pro dodavatele a subdodavatele působící v automobilovém průmyslu se bude konat od 12. do 13. října 2021 v Clarion Congress Hotelu v Olomouci. V rámci konferenční části proběhnou přednášky a diskuse o dodavatelských řetězcích v pocovidové době, požadavcích na CO2 neutrální výrobu a cirkulární ekonomice.

Akce má za cíl poskytnout široký prostor pro přední odborníky v automobilovém průmyslu v rámci regionu střední a východní Evropy se zaměřením na země V4 (Česká republika, Maďarsko, Polsko, Slovensko).

Členové  mohou čerpat slevu 20% prostřednictvím zadání PROMO kódu při registraci

Členové Sdružení automobilového průmyslu mají nárok na slevu ve výši 20 % z ceny vstupenky při zadání promokódu “CASC21SAP” (při registraci v posledním 5. kroku registrace “PAYMENT” resp. “Complete your Checkout” vložte slevový kód do políčka “promotion code”, ten bude organizátory následně ověřen)

Všechny potřebné informace včetně programu a registrace najdete na stránce zde >>>